Інвест-КонсалтингІнвест-КонсалтингІнвест-Консалтинг
044 303 92 75
investconsult@ukr.net
вул. Сікорського, будинок 1
Інвест-КонсалтингІнвест-КонсалтингІнвест-Консалтинг

Про нас

Компанія з управління активами "Інвест - Консалтинг" - сучасні стандарти і підходи в управлінні активами корпоративних інвестиційних фондів.

Політика Компанії з управління активами “Інвест – Консалтинг”, як інвестиційного радника і досвідченого управлінця на ринку цінних паперів:

Аналіз існуючих і запланованих до придбання активів інституційного інвестора

Контроль і аналітика вартості активів

Розрахунок і моделювання можливих ризиків, прогноз щодо інвестування активів інституційних інвесторів

Оцінка прибутковості і ризикованості інвестиційного портфеля інвестора

Планування інвестиційної діяльності в режимі 100% конфіденційності

Грамотний супровід формальних процедур: розкриття інформації, звітність перед регулятором і контролюючими держструктурами.

Структура власності КУА "Інвест - Консалтинг"

Власник КУА

Серотюк Богдан Васильович

Має багаторічний досвід роботи у сферах структурування бізнесу та капіталу, інвестиційному менеджменті, корпоративному управлінні, юридичному та фінансовому аспектах розробки концепцій розвитку бізнесу. Богдан Серотюк має більш ніж дванадцятирічний досвід роботи в галузі юриспруденції, а також практичний адвокатський досвід захисту інтересів підприємств у господарській, фінансовій та корпоративній галузях.
Протягом своєї кар’єри керував, супроводжував та успішно реалізував десятки проєктів та угод щодо надання інвестиційного капіталу для фінансування зростання та реалізації проєктів у сфері будівництва та нерухомості.
Володіє юридичною та економічною освітою, яку здобув після закінчення Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана. Має сертифікат з управління активами, фінансових послуг, фінмоніторингу на вітчизняному фондовому ринку та ринку фінансових послуг.

Власник КУА

Бєлік Роман Олександрович

Має більш ніж двадцятирічний досвід роботи у фінансовому секторі, з яких понад п’ятнадцять років – досвід роботи на європейському фінансовому ринку. Під його керівництвом компанії ставали великими гравцями на місцевих галузевих ринках. Роман Бєлік має репутацію надійного фінансового радника для міжнародних та місцевих клієнтів. Має практичні знання та досвід у галузі розробки фінансових інструментів, покликаних мінімізувати ризики вкладень.
Здобув вищу економічну освіту, закінчивши Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана. Здобув післядипломну освіту в США у сфері комерційної нерухомості, аналізу даних та менеджменту організацій в University of Illinois Urbana-Champaign та Cornell University. Має сертифікат Кіпрської Комісії з цінних паперів та бірж (CySEC).

Керівництво компанії КУА "Інвест - Консалтинг"

Директор

Гук Олег Вікторович

Має багаторічний професійний досвід на ринку нерухомості України, досвідчений фахівець на ринках капіталу й в управлінні нерухомістю. Сертифікований фахівець з питань управління активами.

Небанківська фінансова група

Розкриття інформації:

Рішенням Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку № 57 від 27 січня 2022 року було визнано небанківську фінансову групу з контролером Серотюком Б. В.

Інформація про небанківську фінансову групу з контролером Серотюком Б. В. станом на 31.12.2021.

З публікацією інформації про небанківську фінансову групу з контролером Серотюком Б. В. станом на 31.12.2021, в загальнодоступній інформаційній базі даних Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку про ринок цінних паперів, можна ознайомитись на сайті smida.gov.ua за посиланням.

Інформація про небанківську фінансову групу з контролером Серотюком Б. В. станом на 31.03.2022.

З публікацією інформації про небанківську фінансову групу з контролером Серотюком Б. В. станом на 31.03.2022, в загальнодоступній інформаційній базі даних Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку про ринок цінних паперів, можна ознайомитись на сайті smida.gov.ua за посиланням.

Інформація про небанківську фінансову групу  з контролером Серотюком Б. В. станом на 30.06.2022.

З публікацією інформації про небанківську фінансову групу з контролером Серотюком Б. В. станом на 30.06.2022, в загальнодоступній інформаційній базі даних Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку про ринок цінних паперів, можна ознайомитись на сайті smida.gov.ua за посиланням.

Інформація про небанківську фінансову групу з контролером Серотюком Б. В. станом на 30.09.2022.

З публікацією інформації про небанківську фінансову групу з контролером Серотюком Б. В. станом на 30.09.2022, в загальнодоступній інформаційній базі даних Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку про ринок цінних паперів, можна ознайомитись на сайті smida.gov.ua за посиланням.

Рішенням Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку № 1437 від 20 грудня 2022 року було погоджено ТОВ «КУА «ІНВЕСТ-КОНСАЛТИНГ» відповідальною особою небанківської фінансової групи з контролером Серотюком Б. В.

Інформація про небанківську фінансову групу  з контролером Серотюком Б. В. станом на 31.12.2022.

З публікацією інформації про небанківську фінансову групу з контролером Серотюком Б. В. станом на 31.12.2022, в загальнодоступній інформаційній базі даних Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку про ринок цінних паперів, можна ознайомитись на сайті smida.gov.ua за посиланням.

Інформація про небанківську фінансову групу з контролером Серотюком Б. В. станом на 31.03.2023.

З публікацією інформації про небанківську фінансову групу з контролером Серотюком Б. В. станом на 31.03.2023, в загальнодоступній інформаційній базі даних Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку про ринок цінних паперів, можна ознайомитись на сайті smida.gov.ua за посиланням.

Інформація про небанківську фінансову групу з контролером Серотюком Б. В. станом на 30.06.2023.

З публікацією інформації про небанківську фінансову групу з контролером Серотюком Б. В. станом на 30.06.2023, в загальнодоступній інформаційній базі даних Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку про ринок цінних паперів, можна ознайомитись на сайті smida.gov.ua за посиланням.

Інформація про небанківську фінансову групу з контролером Серотюком Б. В. станом на 30.09.2023.
З публікацією інформації про небанківську фінансову групу з контролером Серотюком Б. В. станом на 30.09.2023, в загальнодоступній інформаційній базі даних Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку про ринок цінних паперів, можна ознайомитись на сайті smida.gov.ua за посиланням.

Інформація про небанківську фінансову групу з контролером Серотюком Б. В. станом на 31.12.2023.
З публікацією інформації про небанківську фінансову групу з контролером Серотюком Б. В. станом на 31.12.2023, в загальнодоступній інформаційній базі даних Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку про ринок цінних паперів, можна ознайомитись на сайті smida.gov.ua за посиланням.

Рішенням Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку № 145 від 05 лютого 2024 року було припинено визнання небанківської фінансової групи з контролером Серотюком Б. В.