Інвест-КонсалтингІнвест-КонсалтингІнвест-Консалтинг
044 303 92 75
investconsult@ukr.net
вул. Сікорського, будинок 1
Інвест-КонсалтингІнвест-КонсалтингІнвест-Консалтинг

Чим займається компанія з управління активами

Навіщо потрібна компанія з управління активами та, що робить її життєво важливим компонентом галузі.

Якщо говорити зовсім простою мовою, компанія з управління активами управляє коштами приватних осіб і компаній. Вона приймає своєчасні інвестиційні рішення від імені своїх клієнтів, щоб збільшити їх фінанси та портфель.

Працюючи з групою з кількох інвесторів, КУА може диверсифікувати портфелі своїх клієнтів. Це дає їм доступ до більш вигідних варіантів з кращими перспективами приросту вартості капіталу, а також знижує пов’язаний з цим ризик.

Ці спільні кошти можна направити у власність, акції, облігації або інші активи в залежності від фінансових цілей клієнтів. Наприклад, фондовий ринок може приносити швидкий прибуток, тоді як нерухомість ідеально підходить для довгострокового управління активами.

Чим компанія з управління активами відрізняється від інших компаній в цьому секторі?

Фінансові фірми можна умовно розділити навпіл – ті, які «купують», і ті, що «продають». Оскільки компанія з управління активами прагне збільшити портфель для своїх клієнтів, її основна роль полягає в прийнятті розумних рішень про покупки, які збільшать загальну вартість коштів клієнтів.

Це сильно відрізняється від інвестиційних банків, брокерських і страхових компаній, які зосереджені на наданні доступу до засобів, що проаються, таким як покупка акцій, страхових полісів, злиттів і поглинань.

Клієнти, як правило, довіряють досвіду керуючих активами, що дає їм повну свободу дій в процесі прийняття рішень.

Компанія з управління активами «Інвест-Консалтинг» складається з декількох ключових структур, які дозволяють бізнесу залучати, керувати й діяти від імені клієнтів. Служба фінансової аналітики грає важливу роль в компанії з управління активами: досліджуює варіанти для інвестицій, проводить комплексну перевірку потенційних можливостей і визначає, коли найкраще купувати та продавати активи. Департамент економіки та інвестицій відстежує поточну ринкову ситуацію і перспективи. Профільні фахівці з управління активами розробляють і приймають рішення з управління активами, в інтересах клієнтів.

КУА «Інвест-Консалтинг» пропонує своїм клієнтам широкий спектр традиційних та альтернативних інвестицій, які спрямовані на зростання портфеля клієнтів. Завжди в разі активного управління фахівці з інвестицій аналізують, відбирають і контролюють інвестиції від імені своїх клієнтів, оскільки вони прагнуть досягти інвестиційних цілей своїх клієнтів, з огляду на їх толерантність до ризику і часові горизонти.

КУА «Інвест-Консалтинг» працює з великим бізнесом, якому потрібні ефективні рішення для задоволення складного спектра інвестиційних потреб. Наш бізнес будується на захисті інтересів цих клієнтів.