Інвест-КонсалтингІнвест-КонсалтингІнвест-Консалтинг
044 303 92 75
investconsult@ukr.net
вул. Сікорського, будинок 1
Інвест-КонсалтингІнвест-КонсалтингІнвест-Консалтинг

Перспективний погляд на управління корпоративними фондами

управління корпоративними фондами

Інвест-Консалтинг все частіше стає кращим партнером для компаній та інвесторів, які шукають рішення для капіталу та надійного управління корпоративними фондами.

За результатами 11 місяців 2022 роки в компанії оголосили про нове партнерство з 8 корпоративними інвестиційними фондами. До родини фондів в управлінні компанії КУА “Інвест-Консалтинг” приєднались фонди “Альтер”, “Атлас”, “Ковальська”, “Ліра”, “Оптимал”, “Проспект”, “Стерлінг” та “Тандем”. У підсумку поточного року кількість фондів під управлінням КУА “Інвест-Консалтинг” збільшилась до 22.

Компанія взяла на себе зобов’язання щодо управління активами фондів задля проведення інвестиційної діяльностію. Головна мета — отримання максимального доходу при мінімально можливих ризиках.

– Цей рік є надскладним для ринку інвестиційних фондів в цілому, за очевидних причин. Але достатньо поглянути на перспективу, щоб побачити, що зараз ми використовуємо амортизуючі підходи. Всі мають пройти цей стрес-тест, задля майбутнього стрибка, – впевнений Роман Бєлік, співвласник та партнер КУА “Інвест-Консалтинг”.

Досягнення угоди, щодо управління корпоративними фондами, стало можливим завдяки переконливому операційному досвіду компанії та переконливому інвестиційному послужному списку.

– Збереження та підтримка надійних активів, що приносять грошовий потік, має надважливе значення в нинішніх умовах. Ми розраховуємо й надалі пом’якшувати умови та ризики, характерні для нашого ринку, що успішно демонструє наш практичний досвід. Ми очікуємо, що компанії будуть стійкими до потрясінь. Наші спеціалісти знаходяться на місцях в країні. Вони працюють й досягають результатів – попри труднощі, керуючись баченням компаніїї та зобов’язаннями перед замовниками. – заявив Богдан Серотюк, співвласник та партнер КУА “Інвест-Консалтинг”.

Оцінка на майбтнє

В компанії висловлюють стриманий оптимізм щодо перспектив ринку в майбутньому та сектору управління корпоративними фондами. А також посилаються на останнє дослідження в центральному та східноєвропейському регіоні та звіт Bain&Со. Менеджери з управління прямими інвестиціями та капіталовкладеннями повідомили про негативний вплив війни, що триває в Україні, і макроекономічних потрясінь на інвестиційні можливості. Однак вони впевнені, що це буде тимчасовим явищем. Очікується, що після закінчення війни співпраця з Україною розшириться, що переважно сприятливо позначиться на секторах будівництва, промисловості та бізнес-послуг.

Дослідники стверджують, що у довгостроковій перспективі війна, ймовірно, призведе до структурних змін в економіці країн регіону, включаючи збільшення витрат на військові потреби та безпеку. Це сприятливо позначиться на таких секторах, як кібербезпека, прискорений перехід до “зеленої” енергетики та потенціал довгострокової участі у повоєнному відновленні України.

В Інвест-Консалтинг заявляють, що увага компанії, як і раніше, зосереджена на майбутньому. Тут впевнені, що Україна проявлятиме стійкість. З наданням статусу кандидата в ЄС у червні 2022 року, як очікується, прискорить свій шлях до Європи, проводячи подальші реформи та залучаючи кошти.